چرا وب سایت؟

چرا  بی وب؟

   با توجه به پیشرفت تکنولوژی، فراگیر شدن آن و افزایش تعداد کاربران اینترنت، تعاملات و ارتباطات اینترنتی نیز افزایش چشمگیری داشته است. این رشد سریع یک فضای رقابتی بزرگی را ایجاد کرده است که حتی کسب‌وکارهای کوچک نیز وارد عرصه رقابت شده‌اند. یکی از راه‌های موفقیت در این رقابت، داشتن وب‌سایت‌ با طراحی مناسب است. چراکه وب‌سایت شما به‌عنوان اصلی‌ترین نمایش کسب‌وکار شما در فضای مجازی و اینترنت است.

تیم بی‌وب، وب‌سایتی کارآمد و حرفه‌ای برای شما طراحی می‌کند و شما را از سایر رقبایتان متمایز می‌کند. بی‌وب در طراحی‌های خود از به‌روزترین فناوری‌های دنیا استفاده می‌کند و با توجه به سابقه درخشان خود، طراحی وب‌سایت شما را از اولین مرحله یعنی مشاوره تا آخرین مرحله یعنی راه‌اندازی و تحویل، به عهده می‌گیرد.

انواع وب سایت

فرآیند مدیریت طراحی وبسایت

نیاز مشتری

اولین گام فرآیند طراحی سایت، جمع‌آوری نیازمندی‌هاست. مشخص کردن خواسته‌های مشتری و برنامه‌ریزی برای اعمال آن‌ها در این مرحله صورت می‌گیرد.

طرح ریزی ما

بعد از جمع‌آوری نیازهای مشتری، تیم بی‌وب به بررسی و تحلیل محتوای به‌دست‌آمده می‌پردازد و بهترین راه جهت ارائه آن در وب‌سایت را به مشتری پیشنهاد می‌کند. پس از توافق طرفین، محتوا به تیم طراحی سپرده می‌شود. این محتوا شامل متن، تصاویر، لوگو، نمونه محصولات، اطلاعات تماس، خدمات و … است.

طراحی گرافیکی

نخستین گام طراحی، طرح گرافیکی اولیه سایت است. در این گام از فرآیند طراحی، تیم گرافیست بی‌وب به طراحی ظاهر سایت می‌پردازد. سپس با توافق مدیر پروژه و مشتری روی این نمونه‌ها، مرحله اصلی طراحی آغاز می‌شود.

برنامه نویسی ما

تیم فنی بی‌وب بعد از دریافت طرح نهایی، روند برنامه‌نویسی را با توجه به تکنولوژی روز دنیا آغاز می‌کند. تمرکز بی‌وب به کاربرپسند بودن ظاهر سایت و سرعت و بازدهی مناسب آن است.

تست و بازنگری

پس از اتمام کد نویسی و واردکردن دیتا به سایت، نوبت به تست و بازنگری وب‌سایت می‌رسد. در این گام، سایت به‌طور کامل در اختیار مشتری قرار می‌گیرد و مشتری بعد از کار کردن با سایت تمام نظرات و انتقادات خود را به بی‌وب اعلام می‌کند. با توجه به تشخیص تیم فنی بی‌وب، درصدی از این پیشنهاد‌ها، بر سایت اعمال می‌شود.

تحویل کار و آموزش

در آخرین گام فرآیند طراحی، تحویل و آموزش کار با پنل سایت به مشتری انجام می‌گیرد؛ که این آموزش در یک جلسه حضوری انجام می‌گیرد تمامی امکانات سایت و نحوه کار کردن با آن توضیح داده‌شده و به تمام سؤالات پاسخ داده می‌شود.