SEO چیست؟

کلمه سئو SEO برگرفته از Search Engine Optimization به معنای بهینه‌سازی وب سایت برای موتورهای جستجو است و شامل روش‌هایی است که کمک می‌کند به افرادی که به دنبال محصول یا خدمات هستند وب سایت شما از طریق موتورهای جستجو مانند بینگ و یاهو و گوگل معرفی شود. لذا قرار گرفتن نام سایت شما در رتبه‌های بالا در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERPs) بسیار با ارزش است

تبلیغات شما با SEO

اگر به دنبال رشد واقعی در کسب و کار خود هستید ، SEO و یا بهینه سازی موتور جستجو راه حلی استراتژیک برای شماست.

!چگونه کار می کند؟ ساده Seo

مخاطبان شما را هدف قرار داده و آنها را به سمت وب سایت شما هدایت میکند

چه یک شرکت تجاری محلی و چه یک شرکت بین المللی باشید ، پکیج SEO ما می تواند شما را به یک رهبر در کسب کارتان تبدیل کند.

اهداف SEO

بازگشت سرمایه گذاری

بهینه سازی موتور جستجو یک استراتژی بازاریابی بسیار مقرون به صرفه است. هدف ما همیشه بازگشت سرمایه گذاری شما در بازاریابی آنلاین است.

شریک تجاری واقعی

به عنوان مشاور سئو شما ، ما شغل شما را یاد می گیریم تا بتوانیم بهترین خدمات SEO را برای تولید ترافیک واقعی به وب سایت شما ایجاد کنیم. ما در تلاش هستیم تا با همه شرکای تجاری خود روابط طولانی مدت برقرار کنیم.

نتیجه ماندگار

در طی فرآیند SEO همانطور که ترافیک وب سایت افزایش می یابد، هزینه های شما کاهش می یابد. ما سعی نمی کنیم با سوء استفاده از ضعف های الگوریتم Google ، سیستم را “بازی” دهیم.

فرآیند مدیریت SEO ROCKET

 

R

R حرف اول کلمه ی RESEARCH به معنای تحقیق است. هنگامی که ما یک پروژه SEO را شروع می کنیم ، جستجویی عمیق در شرکت ، وب سایت ، رقبای شما و صنعت شما شروع می شود. ما به مانند تیم کارآگاهی از داده ها استفاده می کنیم تا یک نقشه ی تضمینی برای سئو وب سایت شما تهیه کنیم.

.

O

O حرف اول کلمه OPTIMIZE به معنای بهینه سازی است. در صفر تا صد پروژه شما، ما صدها تغییر بزرگ و کوچک در وب سایت شما ایجاد می کنیم تا به Google برای شناسایی بهتر شما کمک کنیم. تیم تخصصی ما در زمینه توسعه وب با همکاری آژانس سئو منجر می شود که به صورت مستمر از SEO فنی شما مراقبت شود و سبب افزایش قابلیت استفاده ، سرعت و عملکرد وب سایت شما شود.

.

C

C حرف اول کلمه CONTENT به معنای محتوا است. محتوای وب سایت شما همان چیزی است که سبب جذب کاربران و در نهایت هدایت آنها به قیف خرید و تبدیل آنها به مشتری می شود . ما پیشنهادات حرفه ای برای تهیه و تنظیم محتوای با کیفیت را به شماارائه می دهیم تا نه تنها در رتبه بندی وب سایت شما بلکه در رشد شرکت شما نیز کمک کند.

.

K

K حرف اول کلمه KEYWORD به معنای کلمات کلیدی است. تعیین کلمات کلیدی قلب فرآیند SEO است. با هدف قرار دادن کلمات کلیدی خاص کسب و کار شما در واقع مخاطبان شما را هدف قرار میدهیم و ترافیک ارزشمند را به سمت سایتتان هدایت می کنیم. این فرآیند از تجزیه و تحلیل عملکرد رقبا با کلمات کلیدی مد نظر شروع می شود، زمان و هزینه ی SEO شدن سایت با این کلید واژه ها تعیین میشود، و پیشرفت رتبه ی سایت پیگیری و به شما گزارش داده میشود.

.

E

E حرف اول کلمه EARNED MEADIA AND LINK به معنای رسانه ها و بک لینک هاست. رسانه ها و سئو خارج از خدمات مهم SEO برای جذب مخاطبان به سایت شماست. تیم ما با کمک به شرکت شما در ایجاد پیوندها (و روابط) با متخصصان قابل اعتماد در صنعت شما ، فرصتهای جدیدی را برای رشد وب سایت ایجاد می کنند.

.

T

T از TESTING به معنای آزمایش. فراهم نمودن بازدید واقعی از سایت شما فقط آغاز کار است. ما با شما شریک هستیم تا اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما بازدید کنندگان را به روشی واضح و مختصر به قیف خرید هدایت می کند. ما به آزمایش همه چیز و ایجاد پیشرفت های مداوم در استراتژی بازاریابی SEO خود ایمان داریم.

.