>

با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا و مشکلات عدیده به وجود آمده در این رابطه و همینطور نقش اساسی و پررنگ شرکت های دانش بنیان در مهار و کنترل این بیماری ، شرکت دانش بنیان ویراویژن نیز افتخار دارد با طراحی و توسعه سامانه هوشمند پایش وضعیت سلامت افراد و کارمندان شاغل در سازمان ها اقدامی هرچه مفید تر در این رابطه انجام دهد.
محصول نرم افزاری ذکر شده یک سامانه تحت وب هوشمند شامل فرم آنلاین پایش وضعیت سلامت، بخش تحلیل و پردازش اطلاعات افراد، پنل مدیریت و گزارش دهی، سامانه اطلاع رسانی و هشدار و همینطور اپلیکیشن اندروید فرم پایش می باشد که هم اکنون در سازمان هایی نظیر سازمان توزیع برق و آزمایشگاه دکتر شریفی اصفهان پیاده سازی شده و در حال استفاده است، که در ادامه شرح مشخصات ان ذکر می شود.

پایش روزانه

این سامانه یک فرم آنلاین حاوی سوالاتی در رابطه با وضعیت سلامت فرد و محیط در ارتباط با وی در اختیار کاربر و فرد شاغل در سازمان قرار می دهد که کاربر با پاسخ به سوالات فرم به سرعت اطلاعات خود را به صورت روزانه به روز می کند. هر کاربر تنها با وارد کردن شماره ملی خود می تواند به مشخصات و فرم پایش خود دسترسی پیدا کند که این موضوع از ورود افراد ناشناس و غیر سازمانی جلوگیری میکند تا بتوان آماری دقیق و متمرکز از وضعیت سلامت هر سازمان و افراد شاغل در آن به دست آورد.

اپلیکیشن اندروید

فرم پایش سلامت این سامانه در قالب اپلیکیشن اندروید نیز طراحی شده و می تواند با نصب روی گوشی های اندروید کاربران امکان دسترسی سریع و راحت تری را برای آن ها فراهم کند.

علائم بیماری

سوالاتی با موضوع:
– وضعیت تب
– وضعیت سرفه
– بدن درد
– گلو درد
– تنگی نفس
– سردرد
– اربین رفتن حس چشایی یا بویایی
– اسهال و تهوع و دل پیچه
در 24 ساعت گذشته ی فرد پرسیده میشود. 

داشبود مدیریت

پس از دریافت اطلاعات کاربران به صورت روزانه سامانه به تحلیل و پردازش داده های ثبت شده می پردازد و با توجه پاسخ سوالات هر فرد و وضعیت سلامت او و محیطش طی روزهای گذشته، وضعیت سلامت فرد مورد نظر را مشخص و افراد را در وضعیت های ” سالم”، “مشکوک به بیماری” ، “مبتلا” و” افرادی که فرم خود را تکمیل ننموده اند ” پایش می کند. در پنل مدیریت و گزارشات این سامانه مدیریت مربوطه می تواند فرم ها، کاربران، وضعیت سلامتی به روز افراد و سازمان و کلیه تحلیل های صورت گرفته را مشاهده و کنترل کند و در صورت نیاز اقدامی جهت پایش افراد مبتلا به ویروس قبل از بروز مشکلات جدی انجام دهد. ضمن اینکه سامانه به صورت خودکار و روزانه و در ساعات مقرر خلاصه گزارشات و آمار مربوط به سازمان و افراد درگیر را برای مدیریت ارسال می کند.

تیم پزشکی و IT

این سامانه با همکاری و کوشش شرکت ویراویژن و جمعی از پزشکان و متخصصین حوزه سلامت و در مدت زمانی محدود طراحی و توسعه یافت تا بتواند کمکی درخور جهت کنترل هرچه سریع تر این بیماری باشد.

 

عرضه سامانه

محصول نرم افزاری ذکر شده هم اکنون در سازمان هایی نظیر سازمان توزیع برق و آزمایشگاه دکتر شریفی اصفهان پیاده سازی شده و در حال استفاده است. این سامانه به صورت per/user در اختیار شما خریداران محترم قرار میگیرد.
جهت دریافت مشاوره رایگان با این شماره تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *