چرا اپلیکیشن؟

     هم‌اکنون اکثر شرکت‌ها و سازمان‌ها، جهت برقراری ارتباط و ارائه محصولات و خدمات به‌سرعت به‌سوی برنامه‌های مبتنی بر موبایل که به اپ یا اپلیکیشن معروف است روی آورده‌اند مهم‌ترین دلیل آن‌هم نفوذ گسترده موبایل در تمامی افراد یک جامعه است یک اپ می‌تواند کاتالوگی از خدمات یک شرکت باشد یا یک ابزار کارآمد جهت ارائه امکاناتی که امروزه توسط وب‌سایت‌ها و یا سایر نرم‌افزارها ارائه می‌گردد.

چه مالک و صاحب کسب‌وکاری باشید چه نه! درهرحال یک اپ قادر است تجارتی نو را برای شما رقم بزند بسته به ایده‌ای که دارید قادرید تا به نحو احسن با یک ابزار کوچک اما در دست همه، تعاملی سازنده با کاربران و مشتریان خود برقرار سازید

غف-02

مزایا ی اپلیکیشن برای صاحبان کسب و کار

repair

عدم نیاز به تجهیزات گران‌قیمت

gerate

سازگار با اکثر نرم‌افزارهای و وب‌سایت‌ها

popularity

محبوبیت استفاده نسبت به سایر روش‌ها

law

محیطی بسیار زیبا و کاربرپسند

money

هزینه بسیار پایین نسبت به سایر راهکارها

touch-screen-phone-in-human-hands-inside-a-circle

ابزاری همیشه در دسترس برای معرفی بهتر خدمات و برند

چرا بی وب؟

فرآیند مدیریت تولید اپلیکیشن

درخواست مشتری

برای استفاده از مشاوره‌های تخصصی ما در تیم بی وب راه‌های مختلفی وجود دارد. مشتریان میتوانند از طریق ایمیل، تماس تلفنی، حضوری، چت آنلاین، در خصوص طراحی اپلیکیشن نیاز‌های خود را مطرح کنند. تیم بی وب با توجه به نیازمشتری جلسات فنی برگزار می‌کند و با توجه به تجربه و مهارت خود، فایل پیشنهادی خود را در اختیار مشتری قرار می‌دهد. فایل داده شده شامل نحوه طراحی، نمونه اپلیکیشن‌های مشابه، زمان مورد نیاز برای انجام پروژه می‌باشد.

جلسه تحلیل

تیم بی وب پس از ارائه فایل پیشنهادی خود، جلسات فنی بین متخصصین خود و مشتریان برگزار می‌کند تا در خصوص روند انجام پروژه به توافق برسند. در این جلسات مواردی مثل متن قرارداد، زمان بندی انجام پروژه، موارد مالی و تعهدات بررسی می‌شود. پس از بررسی موارد، قرار دادی با اعمال تمامی جزئیات نوشته می‌شود و روند طراحی توسط تیم بی وب آغاز می‌شود. با توجه به نوع و گستردگی اپلیکیشن، تعداد جلسات متفاوت خواهد بود..

طراحی گرافیکی

اولین مرحله از مراحل طراحی اپلیکیشن، طراحی گرافیکی می باشد. با توجه به این موضوع، جلساتی بین کارفرما و تیم طراحی بی وب برگزار می شود و در خصوص سلیقه ی مشتری فرم هایی تکمیل می شود که کمک به سزایی به تیم می کند تا بتوانند با توجه به سلیقه ی مشتری طرح گرافیکی منحصر به فردی طراحی کنند. نمونه اولیه از طرح گرافیکی مورد نظر را برای مشتری ارسال می کنند و پس از دریافت نظرات مشتری، پروژه وارد مرحله برنامه نویسی و پیاده سازی می شود.

برنامه نویسی و پیاده سازی

کار فرما طرح گرافیکی تاییده شده را به تیم ارائه می دهد و تیم کدنویسی بی وب با توجه به تحلیل های صورت گرفته اقدام به برنامه نویسی و پیاده سازی می کنند. پس از اتمام کد نویسی، تمامی بخش ها مورد تست قرار می گیرند و باگ ها را برطرف می کنند و نسخه موقت نرم افزار در اختیار کار فرما قرار می گیرد.

تحویل نهایی و پشتیبانی

زمانی که اپلیکیشن از هر لحاظی آماده تحویل به کار فرما باشد، برای ارائه و تحویل پروژه جلساتی با کارفرما برگزار می شود. در این جلسات اطلاعات پنل مدیریت در اختیار کارفرما قرار می گیرد و هم چنین برای آموزش مدیریت نرم افزار و نحوه کار با آن نیز جلساتی برگزار می شود. شرکت ویراویژن از تمامی اپلیکیشن های خود به مدت 6 ماه پشتیبانی می کند و پس از اتمام این دوره قابلیت تمدید یکساله وجود دارد. تیم بی وب در قبال مشکلاتی در خصوص مدیریت، امکانات و آموزش بخش های مختلف نرم افزار در کنار مشتریان خود خواهد بود.

مشتریان ما