1

درباره شان اپ؟

رزرو خدمات زیبایی

امروزه سالن های زیبایی در زندگی روزمره ی مردم نقش بسیار پر رنگی پیدا کرده اند. چرا که اغلب خانم ها برای رفع نیاز های آرایشی و بهداشتی به مراکز زیبایی مراجعه می کنند. دیگر مثل قدیم سالن های زیبایی صرفا برای خدمات زیبایی مورد استفاده قرار نمی گیرند. گسترش خدمات قابل ارائه، سالن های زیبایی را تبدیل به یک موسسه ی جامع بهداشتی، آرایشی و زیبایی کرده است.

دغدغه های شان اپ

دغدغه های

شان اپ

دید شان اپ این بود که بتونه یک بستری فراهم بکنه تا تمام خدمات زیبایی را کاربران بتونن به طور غیر حضوری انتخاب و رزرو بکنن از نوع سرویس تا محل و حتی انتخاب آرایشگر و مسئله دیگه  بحث های مدیریت براشون خیلی مهم بود که مانیتور بکنن هر آرایشگر چند مراجعه کننده داشته در صد رضایت مشتریان چقدر بوده تا بتونه یک آماری از آرایشگاه ها داشته باشه

راه حل بی وب

راه حل

بی وب

طی چندین جلسه ای که با شان اپ گذاشته شد و بحث و گفت و گو های انجام شده تصمیم گرفتیم با توجه به نوع مخاطبینشون از اپلیکیشن استفاده کنیم ولی در کنارش برای جلب اعتماد مخاطبین از وب سایت هم استفاده بکنیم و دوتا اپ  android و ios برای مخاطبین داشته باشیم و یک اپ مخصوص مدیر کل و یکی هم برای آرایشگاه ها تا هر چه بهتر بتونن مدیریت کنن !!

نتیجه کار

نتیجه

کار

4 تا اپلیکیشن با سطح دسترسی های متفاوت براشون طراحی شد تا در مدیریت بهشون کمک بشه و اینکه مخاطبین با استفاده از اپلیکیشن میتونن خدمت مورد نظرشون همراه با آرایشگاه و آرایشگر دلخواه انتخاب و فیلتر بکنن و حتی میتونن چک بکنن که چه آرایشگاهی در چه زمانی چه خدماتی داره یا اینکه چه آرایشگری در چه زمانی خدمت مورد نظر رو ارائه میده.

سایت های مشابه