> سامانه جامع مدیریت و دریافت محتوا

اکثر شرکت ها و سازمان ها برای مدیریت ، دریافت و ارسال یک سری از محتوا نیاز به یکپارچگی اطلاعات خود دارند، و سامانه ای هم وجود ندارد که قابلیت دریافت اطلاعات به صورت یکپارچه و یکجا را داشته باشد که هم در دسترس باشد و هم اینکه بتوان آن را مدیریت کرد.

مخصوصا سازمان های که دارای بخش روابط عمومی هستند خیلی نیاز به این چنین سامانه ای دارند تا محتوای که میخواهند مدیریت و انتشار دهند بتوانند یکپارچه مدیریت کنند. این محتوا شامل متن، عکس،فیلم و… میتواند باشد .
اکنون بی وب با دانش به روز و تخصصی تیم فنی خود این سامانه را طراحی کرده تا  این خلاء را در سازمان ها پوشش دهد تا بتوانند با استفاده از این سامانه خیلی خوب محتوا خود را از هر جنسی مدیریت کنند.
از ویژگی های این سامانه قابلیت داشتن دسترسی های متفاوت است که به صورت فرایند محور می باشد به این صورت که محتوا به تایید چندین نفر بر اساس سمت آنها در سازمان برسد و اطلاعات در گردش باشد.

یکی دیگر از ویژگی های خیلی مهم این سامانه داشتن پنل مدیریت قدرتمندی است که کاربران میتوانند در سیستم ثبت نام کنند احراز هویت شوند و با داشتن سطح دسترسی پایین تر میتوانند محتوای خود را ارسال کنند و بعدا این محتوا به رده های بالا ارجاع داده میشود و هر کدام از مدیران تایید کنند و در مرحله فرآیند قرار گیرد و همه این پروسه در پنل مدیریت قابل مدیریت و کنترل شدن است.به این صورت که شما می توانید محتوا را تایید کنید یا خیر، مشاهده افراد یا سازمان های که ثبت نام کرده اند ،مشاهده افرادی که محتوا ارسال کرده اند یا انتشار داده اند ، مشاهده نوع و جنس محتوای ارسال شده،مشاهده جزئیات محتوا شامل تاریخ و ….
همچنین این سیستم به پنل پیامک متصل است و در شرایط مختلف با توجه به سطح دسترسی پیامک های ارسال میکند.مانند ثبت درخواست ، ثبت محتوا ، تایید محتوا ، تایید عضویت و…چه به مدیریت چه به کاربران عادی این پیامک ها ارسال می شود.

ویژگی های این سامانه

متصل به سامانه پیامکی

سیستم گزارش گیری و فیلتر

قابلیت بارگذاری عکس، فایل متنی ، فیلم

کاملا تحت وب و آنلاین

فرآیند محور

اپلیکیشن iOS و Android

سامانه های نمونه