> سامانه های ثبت سفارش آنلاین مخصوص کسب و کارهای خدمات محور سفارشات مشتریان خود را آنلاین دریافت کنید

دریافت سفارشات آنلاین تنها مختص فروشگاه های محصول محور نیست و کسب و کار های خدمات محور نیز می توانند به صورت آنلاین و به راحتی با مشتریان خود در ارتباط باشند و سفارشات آنها را جهت ارائه خدمات دریافت کنند.
نکته بسیار مهمی که در ارتباط با این کسب و کار ها وجود دارد گوناگونی نحوه دریافت سفارشات به صورت آنلاین است، به شکلی که هر کسب و کار متناسب با زمینه فعالیت خدماتی خود شیوه دریافت سفارش مختص خود را دارد که یک راه حل کلی پاسخگوی همه نیاز های این کسب و کار ها قطعا نخواهد بود.
بی وب با تیم فنی متخصص و با تجربه خود در امر توسعه سامانه های سفارشی این امکان را به وجود اورده که هر کسب و کاری با هر فرآیند ثبت سفارشی بتواند سفارشات خود را به صورت آنلاین و در سریع ترین زمان دریافت کند تا علاوه بر تجربه فوق العاده ای که برای مشتری می سازد، امکان ارتباط با طیف گسترده تری از مشتریان را نیز ایجاد کند.
تفاوتی نمی کند در جه زمینه ای مشغول به ارائه خدمات به مشتریان خود هستید و سفارش خود را چکوته از مشتریان دریافت می کنید، زین پس می توانید این اقدامات را آنلاین انجام دهید.

نمونه این سامانه

برای نمونه یکی از سامانه های طراحی شده توسط بی وب سامانه جامع ثبت سفارشات برش چوب و pvc است که کارگاه ها و کارخانجات را قادر می سازد تا کلیه اطلاعات و فرم های سفارشات که قبلا به صورت دستی ثبت می شد را به صورت آنلاین در اختیار مشتریان و همکاران خود قرار دهند و در سریع ترین زمان و بودن نیاز به حضور افراد بتوان اقدام به دریافت سفارشات کنند.

از دیگر امکانات این سامانه پنل مدیریت قدرتمندی است که مدیر را قادر به مشاهده و کنترل کلیه سفارشات ،خریداران ، گزارشات و خروجی های مربوط به آنها می سازد.

  • اپلیکیشن iOS و Android
  • پنل مدیریت
  • امکان سفارشی سازی
  • ارسال پیامک به مدیریت و مشتری
  • قابلیت اتصال به سامانه های حسابداری
  • خروجی از اطلاعات مشتریان و سفارشات