1

درباره شرکت تارپود ؟

صنایع نساجی تارپود

صنایع نساجی تارپود با هدف حمایت از تولید ملی و رونق صنعت نساجی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. بافت پارچه های خام تار پود با دستگاه کشورهای سوئیس و فرانسه با بافتی ظریف تر و زیباتر نسبت به پارچه های مشابه می باشد.

دغدغه های تارپود

دغدغه های

تارپود

تارپود که یکی از قدیمی ترین تولید و توزیع کنندگان انواع پارچه هاست دیگه از فروش سنتی خسته شده بود و میخواست مثل خیلی از مارکت های آنلاین کسب و کار خودشو به این سمت ببره! اونام مثل خیلی دیگه از کسب و کارها میخواستن گوگل رو مال خودشون کنن و کاربران دنبال هر پارچه ای که بودن تارپود رو زودتر بقیه پیدا کنن! نکته دیگه ای که براشون مهم بود میخواستن کیفیت کالا و حتی رنگبندی کارهاشون به بهترین شکل به دید مخاطب برسه!

راه حل بی وب

راه حل

بی وب

بی‌وب برای تارپود راحت‌ترین راهو پیشنهاد داد! یعنی طراحی سایت و سئو! توی طراحی سایتشون باید یکاری میکردیم که اون رنگایی که مشتری حضوری میبینه رو، مشتری‌های آنلاینشونم ببینن! با توجه به تنوع رنگ و جنس‌های تارپود هم باید همه‌ی این محصولات معرفی میشد هم مخاطب از خوندن مطالب خسته نمیشد! از اون طرف بهشون پیشنهاد دادیم روی محصولاتشون سئو بشن که از هرجای ایران هرکسی هر پارچه ای که خواست برسه به تارپود و از اون‌ها هم مشاوره بگیره هم خرید کنه!

نتیجه کار

نتیجه

کار

با طراحی خوب وب‌سایت تارپود مخاطبین تونستن با محصولات این شرکت ارتباط خوبی برقرار کنن و بتونن به کیفیت کار تارپود اعتماد کنن و با اینکه از محیط مجازی میخوان خرید انجام بدن ولی بتونن محصول مناسب خودشون رو انتخاب کنن! با سئوی خوب سایت تارپود مشتریان پارچه با سرچ کردن هرنوع پارچه ای میتونستن به سایت تارپود برسن و بعد از گرفتن مشاوره از اونا خرید خودشونو انجام بدن!

سایت های مشابه