1

درباره مهرعدالت؟

موسسه حقوقی مهرعدالت

در جامعه پیچیده امروز عدم آگاهی حقوقی می تواند افراد را دچار چالش و گاهی بحران نموده به نحوی که زندگی خانواده از مسیر معقول خود خارج و آرامش از خانواده رخت بر بسته حاشیه ی امنیت در آن متزلزل شده و کیفیت نامطلوبی بر آن حاکم گردد و یا حتی شاهد فروپاشی خانواده باشیم.

دغدغه های مهرعدالت

دغدغه های

مهرعدالت

موسسه حقوقی مهرعدالت در زمینه انواع مشاوره حقوقی مثل طلاق، مشاوره خانواده، دیه و… فعالیت میکنه. با توجه به افزایش رقبای این حوزه، این موسسه به فکر افتاد بیشتر دیده بشه و بتونه خدمات بهتری به کسایی که این خدمات رو لازم دارن ارائه بده! ضمن اینکه برای مشاوره های تلفنی و مجازی هم دنبال یه راهکار مطمئن و اصولی بودن!

  • نیاز به دیده شدن
  • نیاز به یک راه ارتباطی مطمئن
راه حل بی وب

راه حل

بی وب

برای کمک به موسسه مهرعدالت، بی‌وب بهشون پیشنهاد طراحی وب‌سایت شکیل و سئو روی خدمات قابل ارائه این موسسه رو داد! هدف ما این بود که وقتی کسی وارد وب‌سایت مهرعدالت میشه حس کنه واقعا وارد یه موسسه حقوقی شده و بتونه ارتباط خوبی باهاش برقرار کنه که این با طراحی گرافیکی و دیزاین خوب وبسایت قابل انجام شد! هدف دیگه این بود که مخاطبین متوجه مهارت و تمایز متخصصین موسسه مهرعدالت بشن!

  • طراحی سایت
  • داشتن پکیج های انتخابی
نتیجه کار

نتیجه

کار

با کارهایی که روی سایت و سئوی مهرعدالت انجام شد تونستیم مخاطب بیشتری رو برای این موسسه پیدا کنیم! و پکیج های مشاوره هم به این صورت عمل کردیم که هرکسی با توجه به میزان کاری که داشت، نوع پکیج ساعتی یا ریالی خودش رو انتخاب می‌کرد و به میزان مشاوره از پکیج انتخابیش کم می‌شد تا پکیج تموم شه. برای بهتر دیده شدنشونم با سئوی وبسایت روی کلمات کلیدی مرتبط با کارشون تونستیم اونا رو به صفحه اول گوگل برسونیم و مخاطبین بیشتری رو به این موسسه وصل کنیم.که باعث نظم بیشتری به این موسسه و کارهای اونها شد.

سایت های مشابه