1

درباره صندوق پژوهش ؟

صندوق پژوهش فناوری

شرکت صندوق غیردولتی پژوهش و فناوری استان اصفهان حسب مفاد ماده 100 برنامه سوم توسعه در نیمه دوم سال 84 تحت شماره 25662 با سرمایه 8 میلیارد ریال که 49%آن متعلق به دولت و سازمان های دولتی و 51% آن متعلق به بخش خصوصی است تاسیس گردید و پس از فراهم شدن بسترهای اجرایی لازم از ابتدای سال 85 کار خود را آغاز نمود.

دغدغه های صندوق پژوهش

دغدغه های

صندوق پژوهش

صندوق پژوهشی و فناوری اصفهان یه سازمان بزرگه که به خیلی از شرکت ها به خصوص استارت آپ ها برای توسعه کسب و کارشون کمک میکنه!
از اونجایی که بیشتر این کمک ها به صورت وام و تسهیلاته، برای هر متقاضی باید تعداد زیادی فرم پر می‌شد که هم باعث مصرف خیلی زیاد کاغذ می‌شد هم جمع آوری و نظم این اسناد و مدارک به مرور زمان کار سختی میشد!
بخاطر همین این صندوق به فکر افتاد که چجوری میتونه این فرم‌ها رو از حالت سنتی و کاغذی دربیاره که با شرکت بی‌وب آشنا شد!

راه حل بی وب

راه حل

بی وب

ما به مدیریت این صندوق پیشنهاد دادیم از فرم‌های آنلاین استفاده کنن! به این صورت که هر متقاضی بجای مراجعه حضوری و پر کردن تعداد زیادی فرم، مدارک مربوط به خودش رو از وبسایت صندوق پژوهشی و فناوری ببینه و به صورت آنلاین پر کنه و برای کارشناس مربوطه صندوق پژوهشی ارسال کنه!

نتیجه کار

نتیجه

کار

با طراحی وبسایت و ایجاد فرم های آنلاین برای صندوق پژوهشی و فناوری تونستیم توی دو المان صرفه جویی کنیم! اول وقت پرسنل و مراجعین و دوم کمک به محیط زیست و مخارج با کم کردن کاغذ مصرف شده!

سایت های مشابه