1

درباره تالی ژن پارس ؟

شرکت تالی ژن پارس

شرکت دانش بنیان تالی ژن پارس با استعانت از خداوند متعال و به منظور تحقق اهداف سند چشم انداز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نقشه جامع کشور در جهت توسعه علم و فناوری در سرزمین ایران عزیز در زمینه علوم نوین زیستی (بیوتکنوژی، میکروبیولوژی، بیولوژی مولکولی، بیوشیمی مهندسی ژنتیک و سایر رشته های وابسته به علوم زیستی و پزشکی) و با تکیه بر متخصصین و نخبگان دانشگاهی بنیان گذاری شده است.

دغدغه های تالی ژن پارس

دغدغه های

تالی ژن پارس

شرکت تالی ژن پارس یکی از قدیمی ترین شرکت های شهرک علمی تحقیقاتی و همچنین یکی از با سابقه ترین شرکت ها در زمینه تولید محصولات پزشکی و آزمایشگاهیه! اونا که سال‌های خیلی زیادی با فروش سنتی تونسته بودن اعتبار خیلی زیادی به دست بیارن به این فکر افتادن که یه تغییر و تحولی توی کسب و کارشون بدن و چه تحولی بهتر کسب و کار آنلاین! اونا بیشتر به این فکر میکردن که بتونن مشتریان بیشتر و فروش بهتری داشته باشن!

  • نیاز به مشتریان بیشتر
  • نیاز به فروش بیشتر
راه حل بی وب

راه حل

بی وب

با توجه به نوع مشتریان تالی ژن و تنوع محصولاتشون ما بهشون پیشنهاد طراحی یه وبسایت شیک فروشگاهی و سئوی محصولاتشون رو دادیم! به این صورت که هرکی محصولاتشون رو سرچ کرد اسم تالی‌ژن رو صفحه اول گوگل ببینه! ضمن اینکه مخاطبین تالی‌ژن بتونن اطلاعات جامع و کاملی از وبسایت تالی‌ژن به دست بیارن که با مقالات و محتوای روز دنیا تونستیم این رو هم برای مخاطبین تالی‌ژن فراهم کنیم!

  • طراحی سایت
  • سئو محصولات
نتیجه کار

نتیجه

کار

با طراحی سایت و سئوی محصولات تالی‌ژن این شرکت تونست فروش خودش رو بیشتر از قبل کنه و به آینده روشنی که توی ذهنشون بودن نزدیک تر بشن!

سایت های مشابه