1

درباره شرکت ابراب ؟

شرکت ابراب

شرکت ” ابرآب” افتخار دارد که با استفاده از مهندسی نوین و بهره گیری از تجارب پیشین خود در عرصه ی غذا، دارو، بهداشت و سلامت برای اولین بار در ایران خطوط تمام اتوماتیک ساخت تانک های تمام استیل نگهداری آب آشامیدنی خود را برای حفظ سلامت مردم عزیز بکوشش متخصصین ایرانی راه اندازی و به بهره برداری و تولید انبوه برساند.

دغدغه های ابراب

دغدغه های

ابراب

شرکت ابراب یکی از قدیمی ترین شرکت ها در زمینه تولید مخازن و منابع آب و از این دست محصولاته. این شرکت برای فروش بهتر و توسعه کارشون نیاز به دیده شدن این بار از طریق وب سایت داشتن!

  • نیاز به دیده شدن
  • توسعه کسب و کار
راه حل بی وب

راه حل

بی وب

بی‌وب به ابراب پیشنهاد طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی رو متناسب با استانداردهای روز دنیا رو داد. از اونجایی که محصولات ابراب خیلی گسترده بود با ایجاد محصولات متغیر تونستیم کاربران را در هرچه دقیق تر و بهتر در انتخاب محصولات راهنمایی کنیم و برای بهتر دیده شدنشونم با سئوی محصولات تونستیم اونا رو به صفحه اول گوگل برسونیم

  • استفاده از محصولات متغییر
  • سئو محصولات
نتیجه کار

نتیجه

کار

یه سایت شرکتی و در عین حال فروشگاهی برای شرکت ابراب طراحی شد! این سایت تونست عظمت و بزرگی این شرکت رو به بهترین شکل ممکن به مخاطب برسونه! صفحه اول گوگل رو تبدیل به خونه‌ی محصولات ابراب کردیم تا مخاطبین راحت تر به شرکت ابراب دست پیدا کنن! اینجوری هم فروش شرکت ابراب بیشتر شد هم مخاطبین به دلیل ظاهر گرافیکی خوب سایت از خوندن مطالب به ظاهر خشک خسته نمیشدن!برای فروش بیشترشم با کارهایی که روی سئوش انجام دادیم تونستیم صفحه اول گوگل رو به اون‌ها هدیه بدیم تا از بزرگترین فضای آنلاین بتونن بهترین استفاده رو ببرن!

سایت های مشابه